Kabliai automobiliams

 

Kabliai automobiliams, tai priemonė, skirta gabenti įvairius krovinius. Auto kablius montuojasi aktyvaus poilsio entuziastai, norintys saugiai ir patikimai pervežti savo dviračius, keturračius, vandens motociklus į poilsio vietą.
Atliekame kablių įrengimo darbus, suteikiame garantiją, kablius galime pristatyti į kitus Lietuvos miestus.

Auto kabliai Vilniuje, jų pardavimas ir montavimas

Kabliai automobiliams Mes prekiaujame patikimų ir gerai visame pasaulyje žinomų gamintojų auto kabliais, jų elektrinėmis dalimis, priedais. Jums pageidaujant, parduodami automobilių kabliai bus ir sumontuoti ant Jūsų automobilio. Pasirinkus mūsų parduodamus kablius bei jų priedus Jums neteks nerimauti dėl savo krovinio – beliks tik mėgautis kelione.

Auto Kablių asortimentą rasite mūsų kataloge - PARSISIŪSTI PDF FAILĄ

 

 

Automobilių kabliai – reikalingas ir populiarus priedas

Automobilių kabliai Automobilių kabliai gali būti panaudoti daugybe naudingų būdų, ne vien vaikiškam guminiam žaisliukui užmauti. Auto kabliai naudojami ne tik prikabinti priekabai, bet ir norint pervežti poilsio ar darbo priemones. Nesvarbu, ar turite didelį galingą visureigį, dviem ratais varomą sedaną, ar mažą miesto automobiliuką, automobilio kablys pravers bet kokiam automobiliui.

 

 

 

Automobiliniai kabliai sutaupo pinigų

Automobiliniai kabliai Pervežimo paslaugos nemažai kainuoja, tad jei turėsite automobilinį kablį, prireikus ką nors pervežti, užteks tik išsinuomoti arba nusipirkti priekabą. Net jeigu manote, kad vežti krovinių neprireiks, gali prireikti nugabenti sugedusį automobilį. Tai labai aktualu, jeigu šeimoje yra ne vienas automobilis. Sugedusio automobilio transportavimas kainuoja kelis šimtus litų, o išsinuomoti priekabą automobilio pervežimui kainuos mažiau.

Vežant daiktus priekaboje sunaudojama mažiau kuro, nei vežant juos pritvirtinus prie stogo bagažinės. Tad jei dažnai keliaujate, Jums vertėtų įsigyti automobilinį kablį, kad kelionės būtų ekonomiškesnės. Nebūtina pirkti ir priekabos – ją galimą tiesiog išsinuomoti.

Taip pat sutaupysite pinigų, jeigu netyčia atsitrenksite į kliūtį važiuodami atbuli. Esant stipriam smūgiui kablys gal ir nepagelbės, bet švelnūs stuktelėjimai Jūsų mašinos nesubraižys ir nesulankstys, jei automobilio galą saugos automobilio kablys. Jei norite sutaupyti – kreipkitės į mus. Valkeris.lt - kabliai automobiliams Vilniuje, jų pardavimas ir montavimas.

 

Kabliai naudingi ne vien norintiems tempti priekabas ar gabenti daiktus. Automobiliniai kabliai gali padėti ir saugant automobilį nuo įbrėžimų/įlenkimų. Tikriausiai ne vienam iš mūsų teko nusikeikti atbulomis atsitrenkus į kliūtį. Juk smulkūs įbrėžimai ir įlenkimai erzina kiekvieną kartą juos pamačius, o norint juos sutvarkyti tenka patuštinti piniginę. Auto kabliai apsaugos Jūsų automobilį nuo įlenkimų, o Jus – nuo laiko, pinigų ir nervų švaistymo. Kabliai taip pat yra naudingi tiems, kurie laiko savo automobilius daugiabučio kieme, arba dažnai naudojasi automobilių aikštelėmis. Bandydami pastatyti automobilį ankštose stovėjimo vietose, žmonės dažnai apdaužo savo ar kitų automobilius. Kabliai automobiliams apsaugos Jūsų automobilio galą nuo nemalonių netikėtumų.


Atgal Į viršų
+370 614 61737