ATSISKAITYMO BŪDAI

Mūsų puslapyje prekes galite užsisakyti Jums patogiu laiku 24 valandas per parą! Prekės pristatomos visoje Lietuvoje! Užsakymas pradedamas vykdyti apmokėjus už prekes. Galimai su Jumis susisieksime patikrinti užsakymo autentiškumą ir patikslinti pristatymo sąlygas. Kabliai automobiliams Kilimėliai Pagal Automobilį VARIKLIO APSAUGOS BEI POSPARNIAI

Pristatymo trukmė

Nusipirkę prekes Valkeris.lt, užsakymą gausite per 3-4 darbo dienas (jeigu prekė yra sandelyje). Pristatymo laikas priklauso ir nuo to, kokioje vietovėje gyvenate. Kai kurių miestų gyventojai gali pasirinkti tikslesnį pristatymo laiką.
Jeigu Jūsų užsakytos prekės sandelyje nėra, prekės pristatymas gali užtrukti iki 10-14 darbo dienų.


 

Pristatymo kaina

Prekių pristatymo kaina – 3,50 eurų (papildomas mokestis Kuršių Nerijoje - 50 EUR). Kablių pristatymo kaina: 10,00 eurų. Prekes nemokamai galite atsiimti patys Valkeris.lt fizinėje parduotuvėje, adresu Kirtimų g. 51A, Vilniuje.


 

Pristatymo būdai

Užsakytas prekes galite gauti trimis būdais:

  • Prekes pristatys kurjeris

  • Prekė bus išsiųsta į Omniva, LP Express arba DPD paštomatą (negalioja variklio apsaugoms, kabliams, didelių gabaritų prekėms)

  • Prekes atsiimsite pats (nemokamai)

 

Prekes atsiimsiu pats

Jei prekes norite atsiimti pats, sulaukite Valkeris.lt atstovų pranešimo, kad jūsų užsakymas paruoštas ir atvykite į atsiėmimo punktą Vilniuje (Kirtimų g. 51A, Vilnius).


 

Per kurjerį

Pasirinkus ši būdą, prekes patogiai pristatys kurjerių kompanija Itella. Apie planuojamą pristatymą būsite informuotas SMS žinute prieš dieną, kurjeris suderins prekių pristatymo laiką ir jums patogią vietą. Prekės pristatomos darbo metu.


 

Atsiskaitymas pristatymo metu

Jeigu atsiskaityti už prekes norite pristatymo metu, galite sumokėti kurjeriui, tačiau nepamirškite, kad bus taikomas papildomas 1 euro aptarnavimo mokestis. Taip pat pageidautina, kad turėtumėte reikiamą sumą be grąžos. Kurjeris jums išrašys pinigų priėmimo kvitą.


 

Siuntos būklė

Gavęs siuntinį apžiūrėkite jos pakuotę. Pastebėjęs matomus defektus ar siuntos pažeidimus, atsisakykite priimti siuntą arba dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas. Jei pasirašysite prekės važtaraštį be pastabų ir priimsite siuntinį, vėliau bus sudėtinga pateikti pretenziją dėl išorinių prekės pažeidimų.


 

Papildoma informacija

Jei turite klausimų ar tiesiog norite pasitarti dėl vienos ar kitos prekės prieš ją įsigydami, kreipkitės telefonu +370 698 38879 arba elektroniniu paštu info@valkeris.lt ir mes mielai jums padėsime!

SUSISIEKITE SU MUMIS

EL-PAŠTAS

DARBO LAIKAS

Pn - Pt: 8:00 - 18:00

Mažmeninė ir didmeninė prekyba modeliniais salono ir bagažinės kilimėliais, variklio apsaugomis, kabliais, valytuvais, priekabų dalimis, stogo bagažinėmis ir jų priedais.

APIE MUS

INFORMACIJA

PIRKĖJO PASKYRA

KONTAKTAI

© 2021 Valkeris